ŠKOLÍME NA LEGISLATIVNÍ POŽADAVKY PRO STROJNÍ ZAŘÍZENÍ

 

Jsme tým bezpečnostních techniků a inženýrů, kterých hlavní pracovní náplní je starat se o bezpečnost strojních zařízení, ale také se bezchybně vyznat v legislativě.  
Pomáháme skvělým odborníkům s implementací norem a nařízení přesně na míru jejich provozu. Odborně zaškolujeme pracovníky a obsluhu na nově vzniklé návody k obsluze, také, aby se orientovali v legislativě a chápali proč je na strojním zařízení nutné mít ochranné prvky a k čemu slouží.  

Naši školitelé jsou uznávaní odborníci na bezpečnost strojních zařízení, za jejich odbornost hovoří dlouholetá praxe v oboru, ale také zkoušky:  Functional Safety Technician (TÜV Rheinland, certificate # 1549/18, Machinery). 

 

Školení připravujeme na míru pro zákazníka, je možné projít všemi nabízenými okruhy, nebo si vybrat pouze jeden: 

  1. Legislativní požadavky pro nová strojní zařízení uváděná na trh nebo do provozu dle Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/42/ES (NV ČR č. 176/2008 Sb., NV SR č. 436/2008 Z. z.) 

  2. Legislativní požadavky na provozovaná strojní zařízení dle NV ČR č. 378/2001 Sb. a NV SR č. 392/2006 Sb. 

  3. Nová strojírenská směrnice – chystané změny, na které byste se měli připravit 
EDUARD PIDRA

EDUARD PIDRA

Od roku 2006 se pohybuje v průmyslovém odvětví, zprvu jako distributor bezpečnostních elektro komponent. Od roku 2010, kdy založil EK-INDUSTRY se věnuje hlavně problematice posuzování shody strojních zařízení a zajištění bezpečnosti na strojních zařízeních. Je majitelem certifikátu Functional Safety Technician (TÜV Rheinland, certificate # 1549/18, Machinery). 
ING. JAKUB STEKLÝ

ING. JAKUB STEKLÝ

V roce 2015 zahájil ještě jako student FEKT VUT svoji odbornou činnost ve společnosti EK-INDUSTRY. Nyní se řadí mezi přední české inženýry na bezpečnost strojních zařízení, posuzování rizik a certifikaci strojních zařízení. Je uznávanou kapacitou, která působí po celé Evropě. Je majitelem certifikátu Functional Safety Technician (TÜV Rheinland, certificate # 1550/18, Machinery). 

NAPIŠTE NÁM, OBRATEM SE VÁM OZVEME A NAPLÁNUJEME ŠKOLENÍ

Naše další služby

Image
Image
Image
Image
Image